fbpx

Časté otázky

Vytvorili sme internetový trh, ktorý pomôže lokálnym farmárom a producentom potravín na Záhorí dostať svoje produkty na stôl Bratislavčanom a Záhorákom.

Po týždňoch príprav sme v utorok 30. júna spustili testovaciu prevádzku. Zapoj sa medzi našich prvých zákazníkov a pomôž nám vyladiť nový internetový trh ZeZáhorá – lokálne potraviny.

Prečo nie je dostupnej viac zeleniny a ovocia?

Ponuka internetového trhu ZeZáhorá – lokálne potraviny je postavená na pomoci a podpore farmárov a producentov na Záhorí. Ponuku budeme postupne rozširovať, tak ako budú ovocie a zelenina dozrievať. Prevažná väčšina našej ponuky je v BIO kvalite.

Počas testovacej prevádzky je zapojených 12 farmárov a producentov potravín. Ich počet sa bude zvyšovať.

Prečo je cena vyššia ako v supermarketoch?

Internetový trh ZeZáhorá má pomôcť farmárom a producentom potravín na Záhorí, a preto sú ceny nastavené férovo. Farmár si určuje cenu, za ktorú dodáva svoje produkty do nášho internetového trhu.

Snažíme sa, aby boli produkty čo najčerstvejšie, a preto odoberáme od farmárov ovocie a zeleninu a producentov potravín výrobky len niekoľko hodín pred doručením. Skracuje sa tak cesta potravín od farmára k zákazníkovi.

Prebieha platba len platobnou kartou?

Áno platba u nás je možná len platobnou kartou priamo kuriérovi cez platobný terminál Tatra banky. Platba kartou je rýchlejšia a bezpečnejšia.

Využiť môžete aj platbu kartou priamo na webe cez cardPay alebo cez platobnú bránu TatraPay od Tatra banky.

Prečo je platba za dovoz vždy 5 eur?

Čerstvosť je pre nás dôležitá, a preto ovocie a zeleninu naši farmári oberajú až na základe tvojej objednávky. Tvoju objednávku kuriér vyzdvihne od farmára a producenta potravín a behom niekoľko hodín doručí.

Objednávky nad 50 eur rozvážame bezplatne.

Rozvoz je na Záhorí a v Bratislave

V rámci testovacej prevádzky sme rozšírili rozvoz aj na celú Bratislavu.

Čo pribudne ešte v ponuke?

Do nášho internetového trhu ZeZáhorá – lokálne potraviny zapojíme viac farmárov. Ponuku plánujeme rozšíriť aj o mliečne výrobky a mäso.

Nedostal si všetky odpovede?

Kľudne sa opýtaj čo ťa zaujíma

    Si farmár alebo producent a chceš sa zapojiť do lokálneho trhu ZeZáhorá?

    Staň sa našim dodávateľom. Priestor na online trhu ZeZáhorá nie je jediné, čo ti poskytneme.

    Ponúkame ti tiež naše skúsenosti s marketingom a priestor na prezentáciu tvojej práce a produktov i na najčítanejšom regionálnom spravodajskom webe Záhorí.sk, ktorý tento trh podporuje.

    Neváhaj a napíš nám alebo zavolaj a staň sa súčasťou komunity ZeZáhorá