NOVÉ: Rozvoz v UTOROK a PIATOK

Chlebobal "zebra" 34x37cm

€14,40
Skladom (3 ks)

Nelúčte sa s každým obrúskom v koši.

Vďaka Eko obrúskom si môžete svoje desiaty zabaliť ešte veľakrát. Šikovne poslúžia napríklad aj vtedy, keď vám chýba pokrievka. Chlebobal - vrecko na chlieb z včelieho vosku. Koniec igelitovým vreckám a už žiadna strúhanka ale mäkký chlieb aj na 5 deň. S chlebobalom skladovanie chleba nebolo nikdy jednoduchšie ako teraz. Chlieb vložíte do vrecka popritláčate a hotovo. Dovrecka sa zmestí klasický kilový chlieb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Eko obrúsok je vytvorený v spolupráci s Hento Toto - motív kreslili kamaráti s mentálnym postihnutím. Kúpou Eko obrúska ich podporíte. Tlačená látka je násobne drahšia a premenilo sa to aj do ceny výrobku. Zároveň má však vyššiu gramáž a Eko obrúsky su hrubšie a pevnejšie.

 Obrúsok z čistej bavlny napustený včelím voskom, živicou z našich stromov a kokosovým olejom. Slúži na viacnásobné použitie. Ideálny je na balenie desiatej (chlebík, oriešky, syr, ovocie, zelenina) a na dočasné uskladnenie zeleniny alebo ovocia. Používa sa na prikrytie misiek, pohárov, ako náhrada za vrchnák alebo pokrievku. Stačí ho teplom svojich rúk vytvarovať, bude držať požadovaný tvar. Po použití stačí umyť vlažnou vodou a nechať voľne vysušiť. Včelí vosk má prirodzené antibakteriálne vlastnosti, nehrozí vznik baktérii pri umývaní vo vlažnej vode. Živica a kokosový olej majú antiseptické, dezinfekčné a protiplesňové vlastnosti. Nevhodné na balenie surového mäsa a rýb. Nepoužívať do práčky, sušičky, mikrovlnnej rúry a rúry na pečenie. Na výrobu vrecka používame 100% bavlnu s certifikátom Oeko tex 100, včelí vosk v bio kvalite od slovenských včelárov, bio kokosový olej a živicu z ihličnatých stromov. Všetky komponenty majú antibakteriálne účinky. Po použití len umyjete vo vlažnej vode a necháte volne vyschnúť a používate znova a znova. Vrecko vydrží rok a viac. Náš tip: aby chlebík vydržal ešte dlhšie odporúčame skladovať v rúre na pečenie, nakoľko je tam stabilnejšia vlhkosť a chlebík tak vydrží ešte dlhšie a neplesnivie nakoľko obal dýcha, ruru treba kazdy den na pol minuty otvorit aby sa do nej dostalo trocha vzduchu. Do vrecka sa zmestí aj tortová forma či tanier, takže ho môžte využiť aj inak ako len na chlebík. Fantázii sa medze nekladú.

Ilustračné foto.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

logo eko obrúsky - 150px

Vyrastali sme na jednej ulici. Maťa - kučeravá ryšavka a Gabika - o 6 týždňov mladšia, hnedovlasá okaňa. My dve. Veľké kamošky. Maťa má Teodora, Gabika o 6 týždňov staršieho Alana a zázračnú Agátku. Veľkí kamoši. My dve sa už spolu nehráme. My spolu vymýšľame. My skúšame. My podnikáme.

Voskované obrúsky raz objavila Gabika náhodou. Ponúkla nápad. A Maťa – žena činu sa hneď chytila realizácie. Prvé obrúsky sme predávali na Vianoce 2017. Prešiel čas testovania, čas pokusov – omylov. A tak sme sa dopracovali k ich dnešnej podobe.

Silnou motiváciou k zlepšovaniu nielen v „obrúskovaní“ sú pre nás naše deti. Trávime spolu veľa času. Vyvíjame sa spolu. Postupne krok po krôčiku. Chránime seba, naše okolie, životné prostredie.

Naše obrúsky sú robené s láskou a veľkou zodpovednosťou. Pre Vás.

Gabika a Maťa

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz