NOVÉ: Rozvoz v UTOROK a PIATOK

Polievkové hovädzie mäso 2kg

€15,30
Skladom (4 ks)

Je základom kvalitného hovädzieho vývaru. Po vyvarení sa konzumuje s chrenom a horčicou, vynikajúco chutí aj s rôznymi omáčkami a knedľou. 

 

Typ mäsa: Nadrebrové, hrudka atď.

 

Vákuovo balené

 

Produkt doručujeme len v piatok. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Býčkovia, ktorých mäsko predávame, pochádzajú priamo z nášho chovu alebo výhradne z najkvalitnejších chovov v Slovenskej a Českej republike. Dokrmujú sa na našej farme a porážajú sa na našom bitúnku SK1063L v Kuchyni. Všetko mäsko sa rozrába a pripravuje takisto na našom bitúnku. Informáciu o krajine pôvodu na aktuálny týždeň nájdete na etikete na baleniach.

 

Foto je ilustračné. 

Dodatočné parametre

Kategória: Hovädzie mäso
doprava: zezahora

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Farma kuchyna logo

 

Spoločnosť GGH, s.r.o., vznikla v roku 1993, odkedy sa zaoberá poľnohospodárskou prvovýrobou v oblasti rastlinnej a živočíšnej výroby. Pri rastlinnej produkcii primárne zabezpečujeme krmoviny pre chované zvieratá (seno, slama, senáž), ako aj pestovanie obilnín na zrno.

V oblasti živočíšnej výroby spoločnosť vlastní kvalitný chov hovädzieho dobytka, primárne plemená Limousine a Charolais, ktoré sú chované na mäso. Jedná sa o celoročný pastevný chov dobytka, v ktorom sú zvieratá chované spôsobom čo najbližším ich prirodzenosti. Aj keď je tento spôsob chovu mimoriadne náročný, zabezpečuje najvyššiu možnú kvalitu hovädzieho mäsa s minimálnym množstvom akýchkoľvek umelých prvkov a látok, ako aj v neposlednom rade dobré životné podmienky chovaných zvierat. Snažíme sa o čo najekologickejšie hospodárenie bez intenzívneho využívania umelých hnojív a postrekov, s cieľom zachovať vo svojich produktoch čo najviac zo sviežich porastov trávy a voňavého sena.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz