NOVÉ: Rozvoz v UTOROK a PIATOK

Víno z hrušiek Williams, r. 2020 0,75l

€12
Skladom (5 ks)

Ovocné polosuché víno značkové z hrušiek, odroda Williams r. 2020 Farba svetlo ružová, vôňa po čerstvo odtrhnutých letných hruškách, chuť ovocná hrušková s nádychom dulí. Vyrobené z hrušiek, Pyrus communis, odroda Williams, krajina pôvodu ovocia Maďarsko. Odporúčame podávať vychladené  5-8 °C. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Alkohol celkový 12,3 % obj. Kyselinky celkové  9,0 g/ l Cukry 10,8 g/ l Obsahuje  siričitany E 202.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

logo Ovocinar Hrehor 150x

Pestovaniu ovocia sa venujeme od r. 1994 tradičným aj moderným spôsobom. Naše vinárstvo sme založili v r. 2012 doslova “ na kopci “ v skalických vinohradoch. Našim krédom je rešpekt k prírode a láska k pôde rodného kraja, ktorá nám rodí naše ovocie. Našim cieľom je najvyššia možná kvalita našich jedinečných ovocných vín. Dbáme na top kvalitu vstupnej suroviny, preto vyrábame prioritne z vlastného ovocia. Všetko ovocie oberáme prebierkou a umývame čím získavame najviac chuťových a aromatických látok, ukrytých v ovocí.

Naše vína NEVYRÁBAME z koncentrátov ako je to dnes rozšírené, nepoužívame ani umelé farbivá a arómy.

Zameriavame sa na výrobu vzácnych ovocných vín a vín vyrobených špeciálne pre privátnych klientov.

V našej pivnici máme také raritu ako je víno z divých čerešní, aké podľa dostupných informácií nevyrába žiadne vinárstvo.

Prešli sme vývojom a hľadaním ciest od výroby živých vín, až k vínam moderným a unikátnym v ktorých vám odovzdávame našu lásku a radosť s výroby vína.

    • farmár: Martin Hrehor
    • oblasť pestovania: Skalica
    • Ovocinár Hrehor s.r.o., Samoty 5055, 909 01 Skalica
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz