NOVÉ: Rozvoz v UTOROK a PIATOK

Slivka Čačanská ocot ovocný 200ml

€10
Skladom (> 5 ks)

Rok zberu 2017, 500ml balenie, “živý”, teda nepasterizovaný, bez konzervačných látok, filtrovaný. Silný 29 g/l kys. octovej, odporúčame ho riediť. Odroda Čačanská Lepotica.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kombinovanie s jedlom: Aromatika krásne kombinovateľná s plným červeným vínom znateľnom po fialkách, tabaku a višniach. Aromatika týchto slivkových octov je na báze beta-ionónu, ktorý ponúka úžasnú možnosť kreativity v dochutení jedla. Preto sa veľmi hodí do porkmov s varenou mrkvou, paradajkami a na zmäkčenie tuhšieho mäsa diviny a skrátenie doby tepelnej úpravy. Slivkový ocot rovnako zapasuje ku ázijskej kuchyni, svojou aromatickou spolupatričnosťou s kvalitným čiernym čajom a morskými riasami."

Zloženie: Ovocný ocot zo slivky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

logo Ovocinar Hrehor 150x

Pestovaniu ovocia sa venujeme od r. 1994 tradičným aj moderným spôsobom. Naše vinárstvo sme založili v r. 2012 doslova “ na kopci “ v skalických vinohradoch. Našim krédom je rešpekt k prírode a láska k pôde rodného kraja, ktorá nám rodí naše ovocie. Našim cieľom je najvyššia možná kvalita našich jedinečných ovocných vín. Dbáme na top kvalitu vstupnej suroviny, preto vyrábame prioritne z vlastného ovocia. Všetko ovocie oberáme prebierkou a umývame čím získavame najviac chuťových a aromatických látok, ukrytých v ovocí.

Naše vína NEVYRÁBAME z koncentrátov ako je to dnes rozšírené, nepoužívame ani umelé farbivá a arómy.

Zameriavame sa na výrobu vzácnych ovocných vín a vín vyrobených špeciálne pre privátnych klientov.

V našej pivnici máme také raritu ako je víno z divých čerešní, aké podľa dostupných informácií nevyrába žiadne vinárstvo.

Prešli sme vývojom a hľadaním ciest od výroby živých vín, až k vínam moderným a unikátnym v ktorých vám odovzdávame našu lásku a radosť s výroby vína.

    • farmár: Martin Hrehor
    • oblasť pestovania: Skalica
    • Ovocinár Hrehor s.r.o., Samoty 5055, 909 01 Skalica
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz