NOVÉ: Rozvoz v UTOROK a PIATOK

Soľ do kúpela Epsomská 1,5Kg

€5,90
Skladom (> 5 ks)

Epsomská soľ (síran horečnatý) pochádza z minerálnych vôd vyvierajúcich v anglickom mestečku Epsom. Je známa predovšetkým pre svoj jedinečný minerálny obsah. Vďaka vysokému obsahu síranu horečnatého, je kúpeľ s epsomskou soľou výborným spôsobom ako dopriať uvoľnenie unaveným, boľavým svalom a prepracovanej mysli. Zásluhou týchto dobrých vlastností  epsomskej soli dosiahnete zdravý a kvalitný spánok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spôsob použitia

Správne pripravený kúpeľ s epsomskou soľou pomôže detoxikovať Vaše telo a odovzdať toxíny a negatívnu energiu z tela do vody. Doprajte si trikrát týždenne relaxačné soľné kúpele pridaním 2 šálok epsomskej soli do teplého kúpeľa.  Pred kúpeľom sa osprchujte bežným spôsobom, čím pripravíte Vaše telo na kúpeľ. Pokiaľ chcete znásobiť pôžitok z kúpeľa, pripravte si soľ s Vašimi obľúbenými esenciálnymi olejmi ešte pred kúpeľom. Soľ do seba esenciálne oleje lepšie absorbuje. Po kúpeli si doprajte aspoň 60 minút na teplom lôžku a zvýšte tak účinky soli.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Tuli a Tuli Malacky logo 150px

Prírodná kozmetika Ťuli A Ťuli sa vyrába v rodinnom kruhu od roku 2015 a za jej vznikom stojí dnes už päťročný Matej, ktorého zdravotné problémy priviedli jeho mamičku k myšlienke vyrábať prírodnú kozmetiku. Lenka zbierala a vyvíjala receptúry vychádzajúce z prírodných surovín a vyvinula ich do súčasnej podoby. Dnes pod značkou Ťuli A Ťuli nájdete produkty prírodnej kozmetiky a čistých prírodných esenciálnych olejov.

Naša prírodná kozmetika je naplnená intenzívnou silou prírody. V našich vratných sklenených obaloch nájdete produkty vyrobené z BIO panenských olejov, 100 % prírodných esenciálnych olejov, z ovocných a bylinných extraktov, BIO včelích voskov, liečivých solí, BIO prírodných masiel a z množstvo ďalších prírodných pokladov.

Pretože ide to aj takto. BEZ parabénov, sulfátov, silikónov, syntetických surfaktantov, parfémov a farbív.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz