NOVÉ: Rozvoz v UTOROK a PIATOK

ENEM 2016 cuvée suché červené Masaryk

€9,50
Skladom (> 5 ks)

Toto víno vzniklo na podnet starej Skalickej legendy. Skaličané sa nemali v láske so susedným mestom Holíč. Holíčané chceli raz obesiť dvoch zlodejov z Moravy. Požiadali preto skalických radných pánov, ktorí mali na starosti v Skalici šibenicu, aby ich obesili. Oni im však odpísali: „Šibenicu máme ENEM len pro nás a naše deti …“ . Poslali im peniaze, aby ich radšej išli obesiť na Moravu. Doporučujeme ho piť ku všetkému a hlavne k skalickému trdelníku, v zime, keď pukajú jaternice v trúbe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Víno je cuvée, skladajúce sa z vynikajúcich červených vín, a to Cabernet Moravia (35%), C40 (35%), Alibernet (15%) a Cabernet Franc (15%). 

Alkohol: 12,5 % obj.| Celk. kyseliny: 5,40 g.l| Zost.cukor:2,3 g.l  

L 20 

Objem: 0,75l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

logo Masaryk Skalica150x

Firma VÍNO-MASARYK ® s.r.o. vznikla v roku 1996 na podnet p. Alojza Masaryka, ktorý mal vtedy už 30-ročnú skúsenosť s vinohradníctvom a vinárstvom. So svojimi spoločníkmi založili teraz už známu firmu v starobylom kráľovskom meste Skalica.

  • oblasť pestovania: Skalica
  • VÍNO-MASARYK s.r.o., Sasinkova 2333/18A, 909 01 Skalica

Ponuku pripravujeme. 

Zásadne nás nenájdete v supermarketoch, ale len v hoteloch, reštauráciách, obchodíkoch s vínom a darčekovými predmetmi, vinárniach a vínotékach.

Vyrábame každoročne veľa druhov vín, ale v menších množstvách. Na ponukovom liste ich máme bežne 20-35 druhov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz