NOVÉ: Rozvoz v UTOROK a PIATOK

Šípkové "Maria Theresia" barik medium, ľadový zber - sladké, r. 2016, 0,5 l

€25
Skladom (4 ks)

Farba jantárová s figovým závojom na periférii, vôňa plná sladkastá, ovocná figovo – citrusová, až pomarančová. Chuť plná kôstkového ovocia, sladkých pomarančov a fíg, doplnená vanilkou, čerstvo upraženou kávou a s čokoládovým záverom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šampión ovocných vín a Zlatá medaila – Regionálna výstava vín Radošovce 2017 Šampión ovocných vín a Zlatá medaila – Medzinárodná výstava vín Goral Vine Fest International 2017 Šampión ovocných vín a Zlatá medaila – 6. Celoslovenská výstava vín s medzinárodnou účasťou v Skalici 2018 alk. celkový – 15,0 % obj. celk. kyselinky – 11,50 g/ cukry – 106,0 g/ obsahuje siričitany, E 202 Špeciálne pre Bratislavské korunovačné slávnosti a pri príležitosti 300-tého výročia narodenia panovníčky Márie Terézie 1717 – 2017, ktorá sa významným spôsobom zaslúžila za rozvoj ovocinárstva a krajinotvorby našej krajiny, sme vyrobili toto luxusné plné víno na výnimočné príležitosti."

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

logo Ovocinar Hrehor 150x

Pestovaniu ovocia sa venujeme od r. 1994 tradičným aj moderným spôsobom. Naše vinárstvo sme založili v r. 2012 doslova “ na kopci “ v skalických vinohradoch. Našim krédom je rešpekt k prírode a láska k pôde rodného kraja, ktorá nám rodí naše ovocie. Našim cieľom je najvyššia možná kvalita našich jedinečných ovocných vín. Dbáme na top kvalitu vstupnej suroviny, preto vyrábame prioritne z vlastného ovocia. Všetko ovocie oberáme prebierkou a umývame čím získavame najviac chuťových a aromatických látok, ukrytých v ovocí.

Naše vína NEVYRÁBAME z koncentrátov ako je to dnes rozšírené, nepoužívame ani umelé farbivá a arómy.

Zameriavame sa na výrobu vzácnych ovocných vín a vín vyrobených špeciálne pre privátnych klientov.

V našej pivnici máme také raritu ako je víno z divých čerešní, aké podľa dostupných informácií nevyrába žiadne vinárstvo.

Prešli sme vývojom a hľadaním ciest od výroby živých vín, až k vínam moderným a unikátnym v ktorých vám odovzdávame našu lásku a radosť s výroby vína.

    • farmár: Martin Hrehor
    • oblasť pestovania: Skalica
    • Ovocinár Hrehor s.r.o., Samoty 5055, 909 01 Skalica
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz