Priatelia ĎAKUJEME za podporu našej myšlienky

Aha! ZeZáhorá má svoju unikátnu tašku. A je celá ze Záhorá.

Nedávno sme vyhlásili súťaž o návrh vizuálu našej prvej nákupnej tašky, ktorá je vyrobená v limitovanom počte! Je ručne vyrobená na Záhorí a jej vizuál zobrazuje  naše poslanie  distribuovať tie najlepšie a najkvalitnejšie lokálne potraviny, ktoré prešli rukami tých najlepších lokálnych producentov. 

Do súťaže sa zapojilo viacero dizajnérov nielen zo Záhoria - všetkým ďakujeme za návrhy. Vybrať víťaza nebolo jednoduché, keďže viacero doručených návrhov bolo naozaj kvalitných. Ako víťazný sme však  vybrali dizajn od Jany Drinkovej z Borského Mikuláša.

„Môj motív znázorňuje dotyk. Vystihuje to pre mňa prácu, drinu a výsledok, ktorý najskôr prejde rukami. Lokálny produkt nie je len krásna zelenina, ale v prvom rade to predstavuje veľa skúseností, prácu, ruky špinavé od hliny, únavu, radosť a týmto som chcela aspoň kúsok ukázať, čo všetko za tým je,“ hovorí o svojom dizajne Jana.

zezahora-taska-1 

Hoci Jana aktuálne žije v Brne, pochádza z obce Borský Mikuláš na Záhorí. „Záhorie je láska a môj domov. Naučilo ma veľa vecí, tou najdôležitejšou pre mňa je vzťah k prírode a starostlivosť o ňu. Záhorie je šialene bohaté na krásne miesta, kde dokážem vypnúť, oddýchnuť si a cítiť pokoj, ktorý je okolo mňa,“ prezradila nám Jana o svojom vzťahu k rodnému regiónu.

Jana tiež rada nakupuje a využíva lokálne potraviny, ak je to možné: „Veľmi si vážim, ak ľudia robia veci poctivo a s láskou. A pri lokálnych potravinách je to cítiť obzvlášť. Je fakt, že v dnešnej dobe, keď sme doslova vyrástli v tom, že máme všetko kedy chceme a hneď, je kúsok náročnejšie zmeniť pohodlie. Svoj postoj k lokálnym veciam som ale zmenila dávno a vždy robím, čo najviac, aby som využívala lokálne produkty.“

jana-drinkova-web

výherkyňa súťaže Jana Drinková

A čo s ostatnými návrhmi? Tie najlepšie vyberieme pri navrhovaní ďalších tašiek, ktoré vzniknú v dohľadnej budúcnosti. :) O tom budeme samozrejme informovať.

Nakupuj ekologicky a štýlovo - objednaj si tašku s jedinečným dizajnom ZeZáhorá.

Limitovanú edíciu tašiek ručne ušila Antónia Kunšteková v Moravskom Sv. Jáne, dizajn pripravila Jana Drinková z Borského Mikuláša a na tašky ho preniesla spoločnosť AB Bany, tiež v Moravskom Svätom Jáne.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie