Priatelia ĎAKUJEME za podporu našej myšlienky

Otázky a odpovede

Vytvorili sme internetový trh, ktorý pomáha lokálnym farmárom a producentom potravín na Záhorí dostať svoje produkty na stôl zákazníkom. Kúpou u nás podporuješ lokálne potraviny, šetríš životné prostredie a kupuješ čerstvé a zdravé potraviny.Prečo nie je dostupnej viac zeleniny a ovocia?

Ponuka internetového trhu ZeZáhorá – lokálne potraviny je postavená na pomoci a podpore farmárov a producentov na Záhorí. Ponuku budeme postupne rozširovať, tak ako budú ovocie a zelenina dozrievať. Prevažná väčšina našej ponuky je ručne zberaná a v BIO kvalite.

Združujeme už viac ako 25 farmárov a producentov potravín. Ich počet sa bude aj v tomto roku zvyšovať.

 

Prečo je cena vyššia ako v supermarketoch?

Internetový trh ZeZáhorá pomáha farmárom a producentom potravín na Záhorí, a preto sú ceny nastavené férovo. Farmár si určuje cenu, za ktorú dodáva svoje produkty do nášho internetového trhu.

Snažíme sa, aby boli produkty čo najčerstvejšie, a preto odoberáme od farmárov ovocie a zeleninu a producentov potravín výrobky len niekoľko hodín pred doručením. Skracuje sa tak cesta potravín od farmára k zákazníkovi.

 

Prebieha platba len platobnou kartou?

Áno platba u nás je možná len platobnou platobnou kartou priamo na webe alebo kuriérovi cez platobný terminál. Ide o bezpečnejšiu a rýchlejšiu platbu. 

 

Prečo je platba za dovoz 5 eur?

Čerstvosť je pre nás dôležitá, a preto ovocie a zeleninu naši farmári oberajú až na základe tvojej objednávky. Tvoju objednávku kuriér vyzdvihne od farmára a producenta potravín a behom niekoľko hodín doručí v celej Bratislave a na Záhorí. 

Objednávky nad 50 eur rozvážame bezplatne.

 

Čo pribudne ešte v ponuke?

Do nášho internetového trhu ZeZáhorá – lokálne potraviny zapojíme viac farmárov. Ponuku plánujeme rozšíriť aj o mliečne výrobky a mäso.

 

Si farmár alebo producent a chceš sa zapojiť do lokálneho trhu ZeZáhorá?

Staň sa našim dodávateľom. Priestor na online trhu ZeZáhorá nie je jediné, čo ti poskytneme.

Ponúkame ti tiež naše skúsenosti s marketingom a priestor na prezentáciu tvojej práce a produktov i na najčítanejšom regionálnom spravodajskom webe Záhorí.sk, ktorý tento trh podporuje.

Neváhaj a napíš nám alebo zavolaj a staň sa súčasťou komunity ZeZáhorá: 

  • 0908 33 22 20
  • ahoj@zezahora.sk
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie