Priatelia ĎAKUJEME za podporu našej myšlienky

Otázky a odpovede

Vytvorili sme internetový trh, ktorý pomáha lokálnym farmárom a producentom potravín na Záhorí dostať svoje produkty na stôl zákazníkom. Kúpou u nás podporuješ lokálne potraviny, šetríš životné prostredie a kupuješ čerstvé a zdravé potraviny.Prečo nie je dostupnej viac zeleniny a ovocia?

Ponuka internetového trhu ZeZáhorá – lokálne potraviny je postavená na pomoci a podpore farmárov a producentov na Záhorí. Ponuku budeme postupne rozširovať, tak ako budú ovocie a zelenina dozrievať. Prevažná väčšina našej ponuky je ručne zberaná a v BIO kvalite.

Združujeme už viac ako 25 farmárov a producentov potravín. Ich počet sa bude aj v tomto roku zvyšovať.

 

Prečo je cena vyššia ako v supermarketoch?

Internetový trh ZeZáhorá pomáha farmárom a producentom potravín na Záhorí, a preto sú ceny nastavené férovo. Farmár si určuje cenu, za ktorú dodáva svoje produkty do nášho internetového trhu.

Snažíme sa, aby boli produkty čo najčerstvejšie, a preto odoberáme od farmárov ovocie a zeleninu a producentov potravín výrobky len niekoľko hodín pred doručením. Skracuje sa tak cesta potravín od farmára k zákazníkovi.

 

Prebieha platba len platobnou kartou?

Áno platba u nás je možná len platobnou platobnou kartou priamo na webe alebo kuriérovi cez platobný terminál. Ide o bezpečnejšiu a rýchlejšiu platbu. 

 

Prečo je platba za dovoz 5 eur?

Čerstvosť je pre nás dôležitá, a preto ovocie a zeleninu naši farmári oberajú až na základe tvojej objednávky. Tvoju objednávku kuriér vyzdvihne od farmára a producenta potravín a behom niekoľko hodín doručí v celej Bratislave a na Záhorí. 

Objednávky nad 50 eur rozvážame bezplatne.

 

Čo pribudne ešte v ponuke?

Do nášho internetového trhu ZeZáhorá – lokálne potraviny zapojíme viac farmárov. Ponuku plánujeme rozšíriť aj o mliečne výrobky a mäso.

 

Si farmár alebo producent a chceš sa zapojiť do lokálneho trhu ZeZáhorá?

Staň sa našim dodávateľom. Priestor na online trhu ZeZáhorá nie je jediné, čo ti poskytneme.

Ponúkame ti tiež naše skúsenosti s marketingom a priestor na prezentáciu tvojej práce a produktov i na najčítanejšom regionálnom spravodajskom webe Záhorí.sk, ktorý tento trh podporuje.

Neváhaj a napíš nám alebo zavolaj a staň sa súčasťou komunity ZeZáhorá: 

  • 0908 33 22 20
  • ahoj@zezahora.sk